Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Projekt stadionu w Lublinie chcą posłać do kosza

Utworzony przez Gość, 16 stycznia 2013 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Skąd wzięło się 24 miliony czy to razem z kosztami zakupu np. imprez itp? Jeśli nie będzie tyle imprez (brak wpływów z biletów przy organizacji koncertów) to kosztów zakupu tych imprez też nie będzie. Jeśli wpływy 19 mln są mało realne to nie będzie też kosztów zwiazanych z tymi wpływami. Z tego co pamiętam to brakowało 5 milionów i to razem z amortyzacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk może zbawić miasto i zbudować stadion. BRAWO -bo później nikt nie pozyczy pieniędzy golasowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumaty napisał:
Teren parkingi można wykorzystac czy do handlu czy nauki jazdy czy giełdy samochodowej lub lodowiska sztucznego.
Wobec tego budujmy od razu bazar, miasteczko ruchu drogowego, a nie kosztowny i kompletnie niepotrzebny stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Wolność i Odpowiedzialność - to PISowska przybudówka. Oni zawsze są na nie - najlepiej chcieliby, by Lublin był grajdołem i ciemnogrodem. Chcą przywalić zawsze, chociaż nie przyznają się nigdy, że to co robią jest wbrew interesowi ogółu. Ich argumenty są zawsze pod publikę i zawsze mijają się z prawdą. Nowoczesny stadion to prestiż dla każdego miasta. I gdy nie chcemy być sto lat za innymi to miasto powinno zbudować stadion miejski z prawdziwego zdarzenia. Mniejsze miasta je mają. W Lublinie nie ma porządnego stadionu, a jedynie jakieś wygony, które mają ponad pół wieku. Czy mieszkańcom nie zależy, aby nie być "pipidówką" i dlatego większość głosuje, że im stadion niepotrzebny. Po drugie stadion będzie służył (tak jak na całym świecie) nie tylko sportowi, ale innym imprezom, jak np. dużym koncertom. Jak się orientuję takiego miejsca w Lublinie nie ma. Po trzecie jak wiem miasto zadbało o wiele miejsc komercyjnych na stadionie, aby zminimalizować jakiekolwiek straty. A do tego wszędzie się coś dopłaca. Po czwarte stadion współfinansuje Unia - więc władze miasta byłyby niemądre, aby z tego nie skorzystały. Po piąte nie wiem co to jest ale w Lublinie ludzie są zawsze wszystkiemu przeciwni co robi zarząd miasta. Wychodzi z tego, że lublinianie najlepiej woleliby klepisko i wszędzie szałasy - zamiast być dumnym z tego, że miasto pięknieje i rozwija się. To z daleka widać, że macie po raz pierwszy prawdziwego prezydenta. A że prezydent Żuk jest bardzo dobrym gospodarzem miasta - może widać z perspektywy mieszkańca innego miasta. W każdym bądź razie życzę Lublinowi prężnego rozwoju, pięknego stadionu i innych inwestycji, a lublinianom by docenili to co mają i co będą mieli. Pozdrawiam z Wrocławia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 mln mają dopłacić podatnicy... i ile to jest dla przeciętnego mieszkańca Lublina rocznie??? kilkanaście zł rocznie od osoby... więc wątpie aby ktoś powaznie odczuł to "wielkie" obciązenie dla kieszeni w skali roku, więc o co ten cały hałas?? w normalnym dużym mieście z jakimikolwiek aspiracjami jest duży, funkcjonalny stadion dla imprez masowych różnego rodzaju... przestańcie lamentować bo dla niektórych z was zawsze będzie źle, kto by nie rządził i jakich decyzji by nie podejmował... bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli zacznijmy od zera nowy stadion na 30tys do tego bieznia lekkoatletyczna moze inna lokalizacja napewno na stadionie da sie zarobic ale nie na jakims smieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie zdziwiły wyssane z palca 24 miliony, jak można podać taką kwotę nie powołując się na cokolwiek! trafia do mnie argumentacja - jak nie teraz to nigdy, nie wyobrażam sobie decyzji o wycofaniu rakiem z budowy stadionu, teraz trzeba konsekwentnie realizować te decyzje, które nawet nie były do końca przemyślane, ale skoro są to nie róbmy dwóch kroków w tył, był ten jeden w przód, z chęcią wybiorę się na stadion, nie mogę już słuchać o tym że to z podatków, od czegoś są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN ŻUK jak Neron-igrzyska i chleb dla plebsu. Stadion dla głupków a kierowcy głosu nie mają i do pracy muszą.Emerytka w M-1 tyle za śmieci ile PAN ŻUK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość już tego pie... o stadionie. Czepiliście się taraz, w 2013 roku inwestycji która jest pokłosiem decyzji podjętych jeszcze przez Pruszkowskiego i jego PiSowskich kolegów. Może ktoś powinien zapytać się wielce szanownych PiSowców o tę inwestycję. Teraz to juz niestety za późno. Powstrzymać mógł to Wasilewski ale w swoim stylu nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na stronie nie ma sondy co do słuszności powstania stadionu? moim zdaniem będzie on marnowaniem cennych pieniędzy! za kasę która będzie wydawana na jego utrzymanie można by wyremontować CO ROKU kilka ULIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu Stadion w Lublinie. Można odnowić to co jest na przeciwko MOSIRU i starczy! A nie znowu marnować nasze pieniądze! Zapytajcie się ludzi na ulicach czy im to potrzebne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zPanie Żuk budować a nie słuchać obszcymurków co to jest ten Olaf Wojak minister finansów a może go koń kopnol w czółko po gonitwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechaly 3 fajtlapy z warszawy i najpierw zaczeli od tego ze z lotniska lataj 3 samoloty tygodniowo (czyli ze jest marnowaniem pieniedzy) a tak naprawde lata ok. 20 Jezeli chodzi o stadion to nie bylo zadnych konkretnych wyliczen i zadnych konkretnych liczb tylko wyssane z palca niuanse. Watpie zeby wydali kilka tysiecy i zatrudnili powazna firme zeby dokonala tych szacunkow Jak widac latwiej sie zrzucic we trojke na benzyne, pojechac do innego miasta i szukac sensacji. Na stronie internetowej telewizji lublin mozna ich zobaczyc na zywo, jakby ktos chcial zobaczyc tych "turystow".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętliwy napisał:
Akurat trafiłeś jak kulą w płot, czepiając się Pruszkowskiego. On za kasę z UE zrobił Al. Spółdzielczości Pracy, ulice Starego Miasta i Środmieścia, dwa wiadukty, tablice informacyjne z planami miasta itd. Zostawił całkiem funkcjonalny projekt modernizacji stadionu przy Zygmuntowskich (5 razy tańszy , choć tylko trochę mniejszy) dla żużla i piłki. Jak potrafisz podać nietrafioną inwestycję finansowaną z UE za Pruszkowskiego to będę zainteresowany poszerzeniem swej wiedzy o Lublinie przełomu tysiącleci ;-)
Taką nie trafioną inwestycją jest na pewno hala na Globusie która minimalnie nie spełnia wymogów aby odbywały się tam wszystkie rozgrywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
do ToBi" Jesteś za głupi żeby tak proste rachunki pojąć!
Dzięki że mnie uświadomiłeś Ależ z Ciebie dobry, mądry i rozgarnięty lubelak Teraz tylko czekam aż wytłumaczysz mi te rachunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Po co komu Stadion w Lublinie. Można odnowić to co jest na przeciwko MOSIRU i starczy! A nie znowu marnować nasze pieniądze! Zapytajcie się ludzi na ulicach czy im to potrzebne!!!
A gdzie ci ludzie, którzy przyjadą na takie odnowione coś co jest na przeciwko MOSIRU będą zostawiać sanochody? Ja tam sie nie zgadzam aby banda połgówków rozjeżdzala moje (jako mieszkańca tego miasta) trawniki)i żądam usunięcia tego starego obiektu. Powiniem byc nowy stadion z odpowiednim zapleczem, miejscami parkingowymi i sprawnym dojazdem podłączonym do Trasy Zielonej. Panie Żuk niech Pan robi swoje i nie przejmuje sie głosami zawistnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem 140 mln trzeba przekazać fundacji wolność ,bo to mądrzy ludzie przecie hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Olaf Wojak...hehehe nie jestem jakimś fanatykiem tego stadionu ale twoje wyliczenia są chore... większa część da UE na budowę i te 5 baniek z miast spoko wystarczy na zarządzanie. dodatkowe dochody tylko poprawią sytuację... 19 baniek... człowiek spadł z krzesla na głowę
dodatkowe dochody - dobre ! wszystkie polskie miasta, w których wybudowano stadiony na euro muszą dopłacać wrocław - 6 mln złotych na bieżące opłaty tylko, a utrzymanie w ciągu roku od 10 do 30 milionów. cieszysz się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------PANIE PREZYDENCIE, NIECH CIĘ PAN BÓG BRONI WTRZYMYWAĆ BUDOWE STADIONU !------ Otaczają Prezydenta "doradcy" Krasnegostawu , Bełżyc i Bychawy !. Lublin jako Stolica Wschodniej Polski zasłużył na Godny Lublina STADION EUROPEJSKI z międzynarodowym torem żużlowym do rozgrywania MISTRZOSTW ŚWIATA NA ŻUŻLU W LUBLINIE !. Płytę boiska można tak skonstruować aby można było urządzać Mistrzostwa Polski w Tenisie ziemnym . Stadion EUROPEJSKI byłby wykorzystany jako Plener kulturalnych Imprez i Koncertów oraz Festiwali Dzielnicowych . Przy takich atrakcjach można dopiero myśleć o wynajem sklepów czy restauracji wokół Stadionu . Warunek jest tylko JEDEN , STADION EUROPEJSKI może stanąć tylko systemem amerykańskim czyli na peryferiach miasta bliżej Obwodnicy i lotniska. NIGDY NA BAGNACH PO CUKROWNI !!!. Tam można rozbudować piękny LUNA PARK z karuzelami , fontannami, kawiarenkami wkomponowany w Park Ludowy (też na bagnie). STADION EUROPEJSKI na Sławinku , Spółdzielczości Pracy czy Felinie---blisko Obwodnicy i lotniska Świdnik. STADION EUROPEJSKI liczyłby około 40-50 tys. . Parkingi wokół Stadionu, mogą być nawet piętrowe . Zaleta Stadionu , każdą Impreze na EUROPEJSKIM Lublin by nawet nie odczuł, bez "korków" ulicznych . Największą PROMOCJĄ LUBLINA byłyby Mistrzostwa Świata na żużlu i mecze piłkarskie Reprezentacji Polski , mecze FIFA i UEFA !. oraz ewentualnie turnieje tenisa z Mistrzostwami Polski . Nie możemy słuchać "malkontentów", bo stracimy milionowe Dotacje na budowe Stadionu !. Pamiętając, że Dotacje na budowe Stadionu, mogą być zużyte TYLKO NA BUDOWE STADIONU , inaczej może być DOTACJA ...odebrana !. Myślcie o czym piszecie !. Żadnych przedszkoli, żłobków czy eskapad za te Dotacje budować NIE WOLNO !. JEŻELI STRACIMY DOTACJE NA BUDOWE STADIONU TO , BĘDZIEMY NAJGŁUPSZYM MIASTEM W EUROPIE !. Czy taka "promocja" Mieszkańcom Lublina Się PODOBA ?... Ps. Jeżeliby nawet należało z budżetu miasta wysupłać na utrzymanie to chociaż NIECH TO BĘDZIE STADION GODNY LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. LUBELSKI KLUB ŻUŻLOWY "LUBELSKI WĘG IEL" będzie godnie użytkował tor żużlowy z optymistycznym programem Ekstraklasy żużla w Lublinie i Organizacji Europejskich Turniei żużlowych w Lublinie . UTRZYMAMY TEN GODNY STADION ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...